Finanční poradna onlineVáš internetový bankéř - iBankéř.cz

Mnoho lidí neví, jak správně hospodařit s penězi. I proto dneska světem cloumá finanční, ekonomická či hospodářská krize. Naučili jsme se jako civilizace žít na dluh. A stejně jako u soukromého dluhu, za nějakou dobu někdo zaklepe na pomyslné dveře a vypůjčené peníze bude chtít zpět.

A proto bysme se měli všichni naučit hospodařit s tím, co máme k dispozici a mít peníze pod kontrolou (třeba díky internetbankingu). A přesně v tom vám má stránka www.ibanker.cz pomoci!

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Co si myslí internetový bankéř?

Sponzorované odkazy:

V dnešní době je v naší zemi a i v celém světě poměrně velké množství bank, bankovních a podobných institucí. A pokud nechcete skončit u nějaké, která zkrachuje díky špatnému systému nebo svým zaměstnancům, jako tomu bylo kupříkladu ve výborném filmu Makléř (podle skutečné události), kdy Ewan McGregor, jako burzovní makléř, dokázal díky svým obchodům zničit nejstarší obchodní banku v Londýně!!! Měli byste se pořádně rozmýšlet, které bance svěříté své jistě poctivě vydřené peníze.

Proto jsem tady já - Váš osobní internetový bankéř - který vám přiblíží minulost i současnost bankovních a spořitelen, které se objevují na českém trhu. A projdeme si jak ty české, tak i ty zahraniční instituce, které nejsou přímo z České republiky, ale stejně zde poskytují někdy extrémně kvalitní a jindy zase ne moc dobré služby.

Základem dobré péče o své penízky, chechtáky, dukáty, tolary, koruny, love, mamon, valuty, prachy, jmění či prostě majetek je přehled a kontrola. Jak můžete vycházet s financemi dobře, když nemáte přehled o tom, jaké jmění vlastně vlastníte? Proto je třeba, aby vaše banka měla pořádné internetové bankovnictví! Internetbanking sice dnes poskytují snad všechny banky, které nemají své kanceláře v neandrtálské jeskyni, ale všechny nemají stejnou jakost.

Druhým základem je kontrola. Protože přehled nestačí, musíte se naučit své obchody, výplaty a hlavně výdaje naučit kontrolovat. K tomu vám sice také může pomoci internetové přímé bankovnictví, ale hlavně potřebujete rozum, trpělivost a znalosti. Sami si musíte spočítat, jestli si můžete dovolit nové Audi nebo raději zůstat u levnější české verze Škodovky. V tomto už vám pomoci nemůžeme.

Ale v tom, v čem vám pomoci moct budeme, se o to budeme minimálně snažit!

S pozdravem,

Váš internetový bankéř!


Oblíbená půjčka od Zaplo nabízí první půjčku zdarma a na cokoliv.

Online kalkulačka půjček nabízí možnost porovnat bankovní i nebankovní půjčky z pohodlí domova.