Finanční poradna onlinewww.iks kb.cz

Sponzorované odkazy:

Jestliže máte uspořenou nějakou tu korunu a váháte, co s nimi udělat, je zde pro vás řešení. To vám přináší Komerční banka a její investiční kapitálové fondy. Buďte si jisti, že si zde vybere každý z vás to své.

Investiční kapitálová společnost KB a.s. neboli www iks kb cz patří mezi velice významné finanční společnosti na našem území. Na trhu působí už od roku 1991. Od této doby si vybudovala velice silnou a takřka neotřesitelnou pozici.

Investiční kapitálová společnost iks kb.cz je stoprocentní dceřinou společností Komerční banky. Působí v oblasti kolektivního investování vašich úspor a snaží se o podílových, investičních a penzijních fondů.

Na www.iks-kb.cz si každý zákazník vybere to, co hledá. Společnost se zabývá především investováním do otevřených podílových fondů, aby se následně prostředky pomocí kolektivního investování zhodnocovaly. Na www.iks kb.cz si můžete vybrat až z 59 fondů IKS a SGAM a z široké škály investičních strategií.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky