Finanční poradna onlinewww.csas.cz bonusprogram katalog

Sponzorované odkazy:

Jestliže platíte své nákupy a útraty platební kartou, určitě už vám to nepřijde nijak neobvyklé. Také dobíjení telefonních karet přes bankomaty v dnešní době není výjimkou. Právě naopak, je to využíváno většinou klientů.

Ale víte, že i za takového věci a činnosti, které děláte pravidelně každý den, můžete získat také řadu výhod? Tedy alespoň v tom případě, pokud jste klienty České spořitelny a používáte její platební kartu. Pak na vás na csas.cz bonusprogram katalog čeká řada výhod.

Stačí jen, abyste dále platili vaše útraty a telefony přes vaší kartu České spořitelny a na www.csas.cz bonusprogram katalog zjistíte, co všechno jste získali. Za každou takovou transakci totiž dostanete body, které pak můžete uplatnit.

Čím více bodů máte, tím více si toho můžete dopřát. Jsou však i takoví prodejci, kde bodů získáte ještě více než běžně. Body se pak můžete rozhodnout darovat i na charitu. Pokud si je ale rozhodnete ponechat a chcete čerpat své výhody, hledejte je na www.csas.cz bonusprogram katalog.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky