Finanční poradna onlinewww.citikarta.cz

Sponzorované odkazy:

Jeví se to jako standardní debetní platební karta. A vlastně to i je platební karta. Má stejný vzhled, v podstatě i stejné funkce. Ale obyčejná karta to není. Co to tedy je, ptáte se? Odpověď zní jasně – citikarta.

Pokud vlastníte svou citikartu, o nic nepřijdete. Můžete si běžně vybírat peníze z bankomatu, platit vaší kartou v obchodech a všude, kde to jen jde. Ale díky citikartě získáte i výhody. Přesvědčte se sami na www.citikarta.cz.

Největší výhodou citykarty je to, že vám slouží jako karta úvěrová. Citikarta patří k nástrojům, které jsou známy jako revolvingový úvěr. Stačí jen podepsat úvěrovou smlouvu a vaše city kreditní karta vám společně s kódem PIN dorazí poštou.

Pokud si chcete dopřát výhodných úvěrů a splácet skutečně jen to, co jste si půjčili, neváhejte a pořiďte si vaši vlastní citikartu. Jak se sami přesvědčíte, díky kreditní kartě citi life získáte spousty výhod.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky