Finanční poradna onlineVirtuální kanceláře

Sponzorované odkazy:

Je krize a drobní podnikatelé se stejně jako velké firmy rozhodují na čem ušetřit. Jedna z možností jsou kanceláře. Jak na nich můžete ušetřit? Zrušte svoji kancelář a pořiďte si novou, virtuální, která vás vyjde na pouhý zlomek nájmu.

Co umí virtuální kancelář

Virtuální kancelář může fungovat naprosto stejně jako ta normální. Na její adresu si můžete nechávat posílat poštu, zásilky a zákazníci i obchodní partneři mohou kdykoliv zavolat. Hovor s nimi vyřídi specialistka a díky tomu vám odpadne další starost. Pokud se budete muset sejít se svými klienty v kanclu, žádný problém. Firma poskytující tyto služby vám ráda nabídne prostor.

Výhody virtuálních kanceláří

Budete platit méně peněz, než za nájem v typické kanceláři. Dokonce ani nemusíte vyhazovat peníze za nábytek do kanceláře. Budete mít méně starostí s úřady (sídlo firmy). Zvýší se vám exkluzivita. Je přeci rozdíl mít kancelář nebo pracovat doma. V neposlední řadě však můžete delegovat činnost, která není vaším hlavním byznysem, na profesionály. Telefonistky budou vyřizovat vaše hovory a vy se budete moci věnovat těm nejdůležitějším činnostem, které vám přinesou peníze.

Virtuální kanceláře v období krize

V České Republice a na Slovensku se firmám, které nabízejí tyto prostory začíná dařit a tak nabízejí nové a nové prostory v nových městech. V největších městech jako jsou Brno, Praha, Ostrava či Bratislava se firmy přetahují o to, kdo zákazníkovi naservíruje lepší podmínky pro virutální kanceláře. Pokud vás tato problematika zajímá více, přečtěte si i článek o virtuální kanceláři, který je podrobnější.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky