Finanční poradna onlineReifeisen stavební spořitelna

Sponzorované odkazy:

Češi mají ve zvyku a v oblibě „počešťovat“ cizí názvy, a tak není neobvyklé, pokud se někdy setkáte s něčím zcela neobvyklým. Také bankovní svět není výjimkou. A tak často se můžeme setkat s pojmem „Reifeisen“, který je používán namísto „Raiffeisen“.

Tak či tak, nakonec je to vlastně jedno. Hlavní je, co reifeisen svým klientům nabízí. Už podle názvu je jasné, že reifeisen stavební spořitelna nemá tak úplně původ na našem území. Působí zde ale od roku 1993 a všichni už ji berou jako svou.

Tato stavební spořitelna vystupuje s mottem „Specialista na životní prostředí“. Kromě toho se specializuje také na úvěry, pojištění a finanční služby. Dalším z hesel je to, které spořitelnu prezentuje jako výrazného hráče na trhu stavebního spoření.

Jak se již stalo tradicí, reifeisen stavební spořitelna je zárukou jistoty, profesionality a spolehlivosti. Pro své klienty nabízí profesionální servis a poradenské služby, o kterých se ostatně více můžete dozvědět na www.rsts.cz.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky