Finanční poradna onlineRaifaisen bank pobočky – Raifaisen stavební spořitelna

Sponzorované odkazy:

Jestliže si hledáte nějakou banku, na území České republiky máte určitě z čeho vybírat. Na našem území působí řada bank a každá z nich se snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc. O tom se sami přesvědčíte na jakékoliv z poboček.

Jednou z těchto bank je také ta s ne tolik českým názvem – Raiffeisenbank a.s, která svým klientům poskytuje široké spektrum všech bankovních služeb. Kromě toho nabízí také Stavební spořitelnu.

Pokud se chcete do jedné z poboček bank podívat a na cokoliv se zeptat, stačí navštívit jakoukoliv z poboček Raifaisen bank – Raifaisen stavební spořitelna. Na našem území jich je přes 100, takže se nemusíte bát, že zrovna v blízkosti vašeho bydliště nebude.

„Raifka“ působí na našem trhu již od roku 1993. Od roku 2008 nabízí také přímé bankovnictví. A nabízí také řadu dalších služeb. O těch se dozvíte více kdekoliv na jedné ze skvěle umístěných poboček raifaisen bank či její stavební spořitelny.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky