Finanční poradna onlinePostovnisporitelna na www.postovnisporitelna.cz

Sponzorované odkazy:

Chcete spořit? Chcete si zavést vlastní účet? Nebo si chcete půjčit peníze? A to všechno se zárukou a v prvotřídní kvalitě?! Tak pak je tady pro vás jedna rada. Zkuste se na vlastní kůži přesvědčit o vysokých kvalitách Poštovní spořitelny.

Poštovníspořitelna je jednou z obchodních divizí ČSOB a je provozována Českou poštou. Na území České republiky má 23 finančních center a přes 3000 poboček. Přesvědčte se o tom, ale také o jejich kvalitách na www.postovnisporitelna.cz.

Poštovní spořitelna jako taková funguje už od roku 1991. Až od roku 1995 má ale svůj současný název. Od roku 2000 pak spadá pod ČSOB a v současnosti poskytuje své bankovní služby více než dvou milionu klientů.

I díky tomu je postovnisporitelna na www.postovnisporitelna.cz druhá největší společnost svého typu na trhu. A co všechno nabízí? Přes vedení účtů, spoření a investice, bydlení, pojištění až k půjčkám a dalším službám, o kterých se více dozvíte na postovnisporitelna na www.postovnisporitelna.cz.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky