Finanční poradna onlinePojištění

Sponzorované odkazy:

Podívejte se do zákulisí pojišťovacího trhu. Jak vlastně funguje tento velice výnosný thr, ve kterém se točí neskutečné peníze. Zasáhla jej krize nebo naopak pojišťení pomohla? Chystají se nějaké nové zákony či protikrizové balíčky, které pojišťování ovlivní?

Pojištění a protikrizový plán

Na protikrizovém balíčku se podílí jak vláda, tak všechny hlavní politické strany včetně ODS a ČSSD. ODS stojí za jedním z návrhů týkajícího se pojištění. Konkrétně platby sociálního pojištění, které by mělo být kvůli krizi levnější. Přečíst si také můžete další věci, které se díky protikrizovému plánu připravují.

Superhrubá mzda a pojištění

V sociálním pojištění se opět chystají změny. Ty se dotknou také zdravotního pojištění. Podnikatelé by se tak pravděpodobně mohli radovat, protože cílem je zjednodušit odvody daňové a ty za pojišťění. V důsledku zjednodušování systému by se měla také zrušit superhrubá mzda, která tak s námi nestrávila ani dva roky. Více informací najdete v krátké novince věnující se konci superhrubé mzdy v České Republice.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky