Finanční poradna onlinePodnikání

Sponzorované odkazy:

Chcete začít podnikat? Nebo už snad podnikáte a nedaří se vám tak, jak jste si představovali? Co takhle se podívat jak to dělají ti nejúspěšnější businessmani. Ať už jsou to zahraniční borci formátu Steva Jobse či Billa Gatese či češi jako Petr Kellner či podnikatel roku Vladimír Kovář.

Podnikání podle Vladimíra Kováře

Rozhovor s Vladimírem Kovářem, českým ponikatelem roku je velice zajímavé čtení. Je skvělé vidět, že i v České Republice jsou dnes podnikatelé, kteří se nebojí podnikání a mají zdravé sebevědomí. Ostatně podnikatel roku o sobě v rozhovoru prohlásil, „Mohl bych být i dřevorubec.“ Tím se však nestal a místo toho se věnuje podnikání ve firmě UNICORN. Dělá také mnoho pro české prostředí. Kupříkladu založil svou vlasní vysokou školu, jejíž nejlepší žáky zaměstnává ve své firmě.

Zahraniční vizionáři v podnikání

Nejbohatšími lidmi se díky podnikání v posledních letech stávali vizionáři. Třeba takový Steve Jobs a „jeho“ firma Apple. Snaží se o to, aby každý jeho produkt byl vskutku revoluční. Nedělá byznys, dělá revoluci. Má neskutečný drive, perfektně ovládá marketing, možná dokonce manipulaci. Je skvělý řečník, dokáže lidi vést a strhnout je na svou stranu. Všechny tyto vlastnosti pak využívá v podnikání. A i proto je tak úspěšný podnikatel.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky