Finanční poradna onlinePenzijní fond KB na www.pfkb.cz

Sponzorované odkazy:

Odjakživa lidé ví, že je důležité myslet na sebe a na svou budoucnost. A vy určitě nejste výjimkou. Pokud myslíte na to, co jednou bude, pak už jste určitě také přemýšleli o penzijním fondu. Ten si můžete založit na mnoha místech.

Jedním z těchto míst je také Komerční banka. A pokud jste jejími členy, tak tento penzijní fond se určitě vyplatí založit. Přesvědčte se o tom sami na penzijní fond kb na pfkb.cz. Zde se dozvíte všechny důležité informace.

Komerční banka je velkou finanční institucí, která má na našem území téměř 400 poboček a nové pobočky komerční banky neustále přibývají. A na každé z nich si můžete založit váš penzijní fond kb na www.pfkb.cz. Myslete také na sebe, na to, co jednou bude a shromážděte si úspory na starší věk.

Na www.pfkb.cz si můžete vybrat z tří programů. Někomu vyhovuje osobní, jinému věrnostní a někomu zase firemní program. Spořte si peníze do svého penzijního fondu, získejte ročně od státu až 1800 korun a pomožte si už nyní s budoucností.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky