Finanční poradna onlineMojebanka na www.mojebanka.cz

Sponzorované odkazy:

Říká se, že co je moje, to je moje. A to je (většinou) pravda. Obzvláště za předpokladu, že používáte přímé bankovnictví komerční banky, tak můžete používat také službu zvanou moje banka. A tak vaší oblíbená banka bude u vás doma ještě blíže a budete s ní ještě častěji v kontaktu.

Díky internetové stránce mojebanka.cz budete mít vaše finance na vašem účtu u Komerční banky neustále pod kontrolou. A teď už si doopravdy budete říct, že „komerčka“ je moje banka. S KB to totiž opravdu stojí za to.

Stačí najet na stránku mojebanka, kde se vše potřebné k tomu, jak si z domova ovládat svůj účet, dozvíte. Na začátek si jen musíte stáhnout bezpečnostní certifikát, který vám poslouží k tomu, aby vaše výdaje byly naprosto bezpečné.

Poté se stačí jen přihlásit na www.mojebanka.cz a s vaším účtem u můžete operovat, jak chcete. Už nebudete muset se vším chodit do banky, nyní si vše vyřídíte z pohodlí domova, z pohodlí počítačového křesla, z pohodlí mojí banky.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky