Finanční poradna onlineKrize! Finanční Ekonomická nebo Hospodářská?

Sponzorované odkazy:

Krize. Slovo, které se v médiích skloňuje neustále. Jaká ale krize opravdu je, co jí způsobilo? Jaký vliv má na podnikatele, manažery, investory, banky a velké firmy? Je jen špatná nebo naopak bude k něčemu dobrá? Jde na ní nějak vydělat?

Skvělá ekonomická krize

Podniky, které zde byli celá soletí krachují. Lidé ztrátecí zaměstnání. Tak co je na té ekonomické krizi proboha tak skvělého? Krize je především příležitost. Firmy sice krachují, ale některé naopak pomaličku rostou a až recese pomine, budou o mnoho silnější a bohatší, než byli předtím. Bude možnost zaměstnat kvalitní zaměstance levněji, jelikož lidi budou rádi za každou práci. Dodavatelé budou vlídnější a budou se snažit a všechny podniky se budou snažit najít nové prodejní kanály. Co dalšího ještě krize přinese si můžete přečíst v článku Proč je ekonomická krize skvělá.

Jak finanční krizi využít

Jakou strategii by měli firmy a živnostníci zvolit v době recese? Dnes již dokonce existují společnosti, které nabízejí simulaci krizového business prostředí, díky kterému si manažeři mohou nacvičit jednání a strategii v době hospodářské recese. Abyste věděli, jak se v této době chovat, je dobré si finanční krizi natrénovat.

Hospodářská krize z pohledu sociologa

Ekonomové, politici, podnikatelé, manažeři, ale i obyčejní zaměstnanci se k hospodářské recesi neustále vyjadřují. Jaký je ale názor sociologa? Jaké má krize pozitivné a naopak negativní dopady na lidi, firmy i na celý společenský systém se dočtete v článku Krize: Příležitost, nebo zmar.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky