Finanční poradna onlineKomerční banka pobočky

Sponzorované odkazy:

Na území České republiky působí řada bank. Jsou však takové, které jsou více úspěšné a takové, které jsou úspěšné méně. Mezi ty úspěšné se už dlouhá léta řadí Komerční banka, která má svým klientům rozhodně co nabídnout.

Komerční banka byla založena už v roce 1990. V současnosti už tak má více než dvacetiletou tradici, která ještě dále poroste. Je vlastněna finanční skupinou Société Générale, která je čtvrtou největší na evropském trhu.

Tato banka se zaměřuje především na menší bankovnictví pro fyzické, právnické i podnikatelské osoby. O tom se můžete přesvědčit sami, pokud se dostavíte na jakoukoliv z jejich poboček. Zde vás o kvalitách této banky přesvědčí.

Firma má asi 7500 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 380 pobočkách. Proto nemusíte řešit to, kde jednu z poboček najdete. Jejich seznam najdete také na komerční banka pobočky. Stačí si jen vybrat kraj, město a pak už vyrazte přímo na místo.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky