Finanční poradna onlineInvestování

Sponzorované odkazy:

Do čeho investovat své ať už těžce či lehce vydělané peněžní prostředky? Nabídneme vám hned několik možností a podíváme se trošku do zákulisí investování. Jak se chovají ti nejlepší investoři. A co Den D? Český pořad pro podnikatele, kteří se snaží najít investory pro své podnikání?

Garáž jako konzervativní investice

Investování do nemovitostí je pro většinu lidí ohromně vzdálené, jelikož k nemají know how a hlavně peníze na takovou velikou investici. Pro tyto lidi je ale možnost volby. Co takhle vložit peníze do nemovitostí v menším? Opravdu to jde, stačí zkusit investovat do garáže. Garáže mají vyšší návratnost investice (ROI) než bytové či kancelářské prostory. Udržovat takovou garáž je lehčí, než udržovat bytové prostory. O garáže bývá velký zájem, takže pokud se dostanete do finanční tísně, dá se velmi lehce prodat. A hlavně v přeplněných městech je málo místa na parkování, čili investujete do něčeho, co lidí potřebují a budou rádi využívat. Pokud chcete podrobnější rozbor této investiční příležitosti, přečtěte si článek garáž jako investice.

Investice a pořad Den D

Možná jste si všimli, že v české televizi se objevuje pořad s názvem Den D, který se věnuje právě podnikání a hlavně investicím. Podnikatelé přicházejí s nápady a business plány před pětici významných investorů, kteří se pak rozhodují zda do nápadu investují své peníze, popřípadě i čas či know how. Za první sezónu tohoto pořadu žádali podnikatelé o více než 52 milionů korun. Dostalo se však jen na 10 nápadů z 62 přihlášených. Nejvíce investoval Ivan Pilný, celkem 1,75 milionu. Nejméně zase jediná Dané Bérová, která prozatím přislíbila „jen“ 550 tisíc korun českých.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky