Finanční poradna onlineCSOB cz úvodní stránka

Sponzorované odkazy:

210! Tolik poboček má na území České republiky jedná z největších tuzemských bank – ČSOB. Další z poboček se nacházejí na Slovensku. Je proto jasné, že CSOB patří mezi banky nejvíce využívané s velkým počtem klientů a stále nových služeb.

Pokud jste i vy zákazníky ČSOB, určitě vás o této bance bude vše zajímat. To nejdůležitější najdete na csob cz úvodní stránka. Zde na vás čeká vše, co potřebujete o bance vědět, její produkty, služby, pobočky a mnoho dalších informací, které uvítáte.

CSOB je celým názvem nazývána jako Československá obchodní banka, a.s. Všichni ji ale znají jako ČSOB, která byla založena státem už v roce 1964. I tyto informace najdete na úvodní stránce csob.cz. A to zdaleka není všechno.

Co je na csob cz úvodní stránka nejdůležitější, to je těžko odhadnout. Mezi nejužívanější funkce ale na úvodní stránce patří internet banka, ČSOB BusinessBanking 24, navržení image karty, kurzovní lístek, ČSOB fondy, spoření, pojištění, účty, půjčky, aktuality, mapa poboček a řada dalšího.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky