Finanční poradna onlineCity bank pobočky na www.citybank.cz

Sponzorované odkazy:

Ve světě existuje spousta bank. Každá se ale snaží orientovat přibližně na stejné produkty. A tak, jak jsou některé banky čistě národní, je i řada takových, které působí i daleko za hranicí svého domovského státu.

A Česká republika není výjimkou. Jednou z bank, která není česká, ale která u nás má hojné zastoupení, je ta s názvem City Bank. Pokud vás cokoliv o této bance zajímá, najdete to na www.citybank.cz.

Sídlo banky city bank je v irském Dublinu. Na území České republiky už ale působí déle, než šestnáct let. Na našem území je už šestnáct poboček (a další neustále přibývají), ve kterých pracuje více, než 1000 zaměstnanců. A ani tato čísla určitě nejsou konečná.

Pokud vás zajímá, kde se s City Bank střetnete u nás, stačí se podívat na city bank pobočky na www.citybank.cz. Kromě Prahy v tomto seznamu pochopitelně nechybí ani Brno či Ostrava. Hojně je však využíváno také telefonické či internetové bankovnictví, kde vše funguje tak, jako kdybyste navštívili banku samotnou.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky