Finanční poradna onlineCitibank online přihlášení na www.citibankonline.cz

Sponzorované odkazy:

Už dávno jsou pryč ty doby, kdy lidé shromažďovali vydělané peníze doma na tajném místě, uvnitř nějaké části nábytku. Jasně, i taková místa se ve většině domácností najdou, ale mnohem častější je, že jsou peníze uloženy na bankovních kontech.

Tedy v bankách, na bankovních účtech. A řada lidí se pro své finance rozhodla využít služeb banky Citi Bank. Není sice tolik známá, jako ostatní domácí banky, to však nic nemění na tom, že patří mezi velice oblíbené banky.

A pro své klienty nabízí jednu ze služeb, která je dnes stále více a více využívána. Tou je internetové bankovnictví citibank online přihlášení na www.citibankonline.cz. Pokud jste i vy klienty této banky, stačí se jen přihlásit a váš účet si můžete spravovat úplně sami.

Díky citibank online přihlášení na www.citibankonline.cz budete mít vaše příjmy i výdaje neustále pod kontrolou. Přihlásíte se pomocí uživatelského jména, přidáte heslo a poprvé také jednorázový bezpečnostní kód. Pak už jste na na www.citibankonline.cz přihlášení a rozhodnete si, co na vašem účtu zrovna potřebujete udělat.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky