Finanční poradna onlineCeskasporitelna servis 24

Sponzorované odkazy:

Jak zůstat stále v kontaktu a mít přehled o svých financích, na to zná dokonale odpověď Českáspořitelna. Pokud se i vy rozhodnete využívat služeb této aplikace, uvidíte, o co jste dosud přicházeli.

Kdo jednou službu servis 24 využije, už se ji asi nikdy nevzdá. Můžete díky ní totiž být čtyřiadvacet hodin denně online, start se o svůj účet, sledovat transakce a další důležité informace. A to vše sedm dní v týdnu.

S 24 hodinovým přímým internetbankingem přišla Komerční banka, která je tak další z mnoha bank, které provozují své internetové bankovnictví. A díky němu budete stále online. Může vám být úplně jedno, kde jste, vás účet můžete online spravovat přes www.servis24.cz.

Tato služba je poskytována za drobný poplatek, ale ten určitě stojí za to. Díky Ceskasporitelna servis 24 přijdete o řady v bankách, o kontakt s často nepříjemnými zaměstnanci, o docházení do bank. Nyní si všechno spolehlivě zařídíte sami.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky