Finanční poradna onlineBonus program Ceske sporitelny katalog

Sponzorované odkazy:

Být klientem České spořitelny, to v sobě skrývá řadu výhod. Pokud jste těmito zákazníky, učitě už jste to poznali na vlastní kůži. A pokud ne, stačí se jen trošku informovat. Právě pro vás je zde bonusprogram, kde si můžete vybrat spousty výhod.

A co k tomu, abyste čerpali výhody, na které máte nárok, potřebujete? V podstatě skoro nic. Stačí jen, abyste byli klienty České spořitelny a využívali její platební kartu. Za nákupy kartou se vám pak budou připisovat body, které můžete uplatnit.

Seznam toho, kde své body můžete uplatnit, najdete v katalogu. Přesněji tedy díky bonus program ceske sporitelny katalog. Za to, že budete provádět běžné nákupy, nebo třeba z bankomatů dobíjet mobilní telefony, budete ještě dostávat výhody.

A navíc, od února roku 2011 můžete u vybraných prodejců body na svůj bonus program ceske sporitelny katalog získávat ještě rychleji. V katalogu bonus programu pak najdete, co kolik bodů stojí a co si vlastně můžete koupit.

Reklama

Finanční odkazy

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky na internetu, kde najdete základní informace o bankovních a nebankovních půjčkách.

Podobné webové stránky